HİZMETLER

Kurumsal Değişim Yönetimi Danışmanlığı

Kurumsal değişim deneyimlerim, “Değişim-Dönüşüm” konusundaki teorik alt yapılar ve “Organizasyon ve sistem koçluğu” formasyonumla, değişim stratejilerinin planlanması, süreçlerinin tasarlanması, eğitim ve yürütülmesinde danışmanlık yapıyorum.

Yalın Düşünce/Üretim Danışmanlığı/Eğitimi

Sanayi deneyimlerimle zenginleştirilmiş “Yalın düşünce” ve “Yalın Liderlik” eğitimi ve danışmanlığı veriyorum.

Profesyonel Yönetici Koçluğu/Mentorluğu

Yöneticiler ve yönetici adaylarının kişisel değişim yolculuklarında, “Yönetici koçu ve mentor” olarak yol arkadaşlığı yapıyorum.

The meaning of life is to find your gift. The purpose of life is to give it away.
Pablo Picasso

Organizasyon ve Sistem Koçluğu

İcra kurulları, Yönetim ekipleri, Departmanlar, "Cross-Functional" proje/çalışma grupları gibi takımlarla "Kurum değerleri ve vizyonu oluşturma", “Değişimi yönetme”, “Uyumlanma”, “İşbirliğini güçlendirme", "Çevik (Agile) dönüşüm", "Kültürel Dönüşüm" ve benzeri temalar çerçevesinde, kurumlar ile iş birliği içinde, iş ortağım Işılsu Vural ile birlikte, "Takım ve Sistem koçluğu” süreçleri", "İş birliği atölyeleri - Workshop", "Büyük grup fasilitasyonları - Arama konferansları" tasarlıyor ve uyguluyorum. http://ortakliderlik.co/

Liderlik Eğitmenliği

Değişim Liderliği, Açık İletişim, Verimli Toplantı Yönetimi, Çevik (Agile) Liderlik alanlarında iş ortağım Işılsu Vural ile birlikte kurumlar için özelleştirilmiş içeriklerle, interaktif ve deneyimleme ağırlıklı eğitimler veriyorum.